Obiady

Zapraszamy na najlepsze obiady na Ochocie!

 

Babylon otwarty jest w dni robocze w godzinach 11-18,  w weekendy póki sytuacja się nie ustabilizuje bar będzie nieczynny. Niemniej zachęcamy do organizacji przyjęć okolicznościowych – także w weekendy.

Codziennie do wyboru macie Państwo dwa dania dnia – jedno mięsne i jedno wegetariańskie. Ponadto możecie zamówić ręcznie lepione przez nas pierogi, naleśniki, kotlet schabowy, filet z kurczaka, czy też de volaille, a także placki ziemniaczane z gulaszem. Jeśli danego dnia będzie zupa, za którą nie przepadacie możecie zamówić zupę pomidorową, lub chłodnik (latem). Do obiadu polecamy również kompot. 

Koszt zestawu obiadowego to 22zł! (zupa + drugie danie)
Drugie danie 18zł

Tygodniowe menu z daniami dnia znajdziecie Państwo na naszym fanpage’u na Facebooku A także w zakładce Menu.

Menu podajemy w zestawach przez nas sugerowanych, niemniej na miejscu możecie Państwo dowolnie wybrać, czy chcecie Państwo zjeść wybrane danie z ziemniaczkami, czy też z dostępną tego dnia kaszą. Podobnie macie Państwo do wyboru kilka rodzajów przygotowanej przez nas surówki, a także warzywa gotowane.

Zachęcamy do zamawiania naszych dań z dostawą za pomocą naszej strony www.babylon.papu.io

Na chwilę obecną obsługujemy prawie całą lewobrzeżną Warszawę. Możliwość dostawy bezdotykowej, a także macie Państwo do dyspozycji aż trzy formy płatności – gotówką, kartą, lub zapłata z góry szybkim przelewem.