Wycieczki

Posiłki dla wycieczek

 

Zapraszamy biura turystyczne i przewodników do współpracy w zakresie żywienia grup w naszym lokalu. Istotnym atutem Babylonu jest lokalizacja, gdyż znajdujemy się w odległości 3 km od Pałacu Kultury i Nauki, 2km od Muzeum Powstania Warszawskiego, a także 4km od Łazienek Królewskich i Stadionu Legii. Nasza umiejscowienie jest tym bardziej atrakcyjne, że pozwala również szybko dotrzeć do nas  wjeżdżając do Warszawy z większości rejonów Polski, gdyż w pobliżu znajduje się Trasa Toruńska, Trasa Łazienkowska, jak również Aleja Krakowska. Mapkę google z naszą lokalizacją znajdziecie Państwo w dziale kontakt.

Jesteśmy w stanie jednorazowo przyjąć grupy nawet do 100os. Mamy atrakcyjne ceny, jesteśmy elastyczni w doborze menu i przede wszystkim podajemy pyszne jedzenie. Nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z biurami turystycznymi i przewodnikami po Warszawie sprawia, że doskonale znamy specyfikę Państwa pracy.


Żywienie grup wielodniowych

Jednym z większych wyzwań dla restauratora jest goszczenie u siebie tej samej grupy przez dłuższy okres czasu. Szalenie ważne jest, by śniadania, obiady i kolacje były różnorodne i dostosowane do wieku i uwarunkowań kulturowych uczestników. Między innymi z racji tego, że nasz lokal mieści się w bezpośredniej okolicy licznych Domów Studenckich przyjęliśmy już wiele takich grup i wiemy najlepiej jak sprawić, by uczestnicy byli zadowoleni.