Obiady

Zapraszamy na najlepsze obiady na Ochocie!

 

Babylon otwarty jest w dni robocze w godzinach 11-17,  w weekendy póki sytuacja się nie ustabilizuje bar będzie nieczynny. Niemniej zachęcamy do organizacji przyjęć okolicznościowych – także w weekendy.

Codziennie do wyboru macie Państwo dwa dania dnia – jedno mięsne i jedno wegetariańskie. Ponadto możecie zamówić ręcznie lepione przez nas pierogi, naleśniki, kotlet schabowy, filet z kurczaka, czy też de volaille, a także placki ziemniaczane z gulaszem. Jeśli danego dnia będzie zupa, za którą nie przepadacie możecie zamówić zupę pomidorową, lub chłodnik (latem). Do obiadu polecamy również kompot. 

Koszt zestawu obiadowego to 22zł! (zupa + drugie danie)
Drugie danie 18zł

Codzienne menu z pełną listą dań na dany dzień mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie w zakładce Home (po wciśnięciu naszego logo) lub na fanpage’u naFacebooku. Tygodniowe menu z daniami dnia znajdziecie Państwo na naszym fanpage’u naFacebooku. A także w zakładce Menu.

Menu możecie Państwo dowolnie wybrać, czy chcecie Państwo zjeść wybrane danie z ziemniaczkami, czy też z dostępną tego dnia kaszą. Podobnie macie Państwo do wyboru kilka rodzajów przygotowanej przez nas surówki, a także warzywa gotowane.

Zachęcamy do zamawiania naszych dań z dostawą za pomocą : Uber Eats, Pyszne.pl,Wolt.com oraz zamówienia telefoniczne pod numerem tel. 798 939 757 z odbiorem bezpośrednio u nas.